Kurzy

 

Jak vypadají naše kurzy:
Dle obsahu školení probíhají kurzy 1-2 dny s omezeným počtem účastníků tak, abychom se všem mohli věnovat individuálně.
Naši klienti odchází z našich kurzů obohaceni hlavně praktickými dovednostmi, které jim pomůžou v obchodním a komunikačním světě pracovat s radostí, efektivně a s lehkostí. To vše díky tomu, že se na kurzech maximálně zaměřujeme na praktický trénink, který probíhá zábavnou formou. Všichni účastníci kurzu jsou vždy aktivní součástí školení. Teorie tvoří pouze rámcovou osnovu daného kurzu.

Naše aktuální kurzy naleznete ZDE

Místo konání kurzů:
Kurzy probíhají v našich prostorách v Brně-Líšni na ulici Bednaříkove 1a, které jsou přímo u zastávky MHD a v bezprostřední blízkosti několika parkovišť. Mapa zde.
V případě potřeby nebo zájmu našich klientů jsme připraveni naše kurzy realizovat ve vlastních prostorách klienta s individuální cenovou kalkulací, které šetří čas a náklady na dojíždění a případné ubytování účastníků kurzu.

Kapacita kurzů:
Kapacita kurzu je v našich prostorách 6 účastníků.

V případě kurzů uskutečněných v prostorách klienta je kapacita dle dohody a potřeb.

Dress Code:
Pokud nebude obsah školení přímo vyžadovat dress code, a to se vždy dozvíte předem, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře.

Občerstvení:
Abyste se cítili dobře, po celou dobu školení je k dispozici káva, čaj, voda, sušenky,….

Pokud je v ceně školení oběd, zajistíme ho pro vás v nedaleké restauraci. Sami si vyberete z denní nabídky.

Cena:
V případě kurzu na míru dle dohody.
Cenu aktuálních kurzů naleznete ZDE

Workshopy

Workshopy pořádáme pro děti, mládež (Dětské workshopy) a dospělé. Zaměřujeme  se na témata zvládaní emocí, nastavení cílů, využití potenciálu a silných stránek. Na workshopech se vtipnou formou dozvíte, jak funguje mozek a emoce, v praktické části si, s naší pomocí, naleznete silné stránky, nastavíte krátkodobé i dlouhodobé cíle, vize a kroky pro jejich splnění. Uvědomíte si překážky, které je na jejich cestě k nim potřeba zdolat. Dostanete praktické rady, jak se efektivně učit, využívat například velice účinné myšlenkové mapy, zvládat time management, nervozitu a stres u zkoušení, testů a prezentací a jak sebevědomě obstát v jakémkoliv kolektivu.

Cena:
V případě workshopu na míru cena dle dohody. Ceny aktuálních workshopů naleznete zde:

Aktuální workshopy

smartego brno v brně kurzy koučink couching

Koučink

Pro dosažení vašich cílů, rozvinutí vašeho potenciálu využíváme transakční a transformační koučink, založený na Brain Based přístupu, který pro efektivní a trvalé změny využívá poznatky neurovědy.

Transakční koučink pomáhá dosáhnout cílů a překonat překážky, zatímco transformační koučink se zaměřuje na hlubší změny a osobní růst.

Pracujeme plně individualizovaně a přizpůsobujeme se vašim potřebám.

Posilujeme vaši motivaci a pomáháme vám dosáhnout životní rovnováhy. 

Cena:

Na základě Vašich potřeb dle dohody.

Pro účastníky našich kurzů sleva 10%.

MÁM ZÁJEM

smartego mystery shopping kurz informace jak na to inkognito

Mystery shopping

Pokud se chcete na práci zaměstnanců a prezentaci vaší firmy podívat očima zákazníka, rádi pro vás uděláme mystery shopping, na který doporučujeme navázat kurzem či workshopem na míru, v němž se opřeme o data získaná v průzkumu.
Zpracujeme pro vás detailní závěrečnou zprávu i s následným doporučením.

Cena:

Na základě Vašich potřeb dle dohody.

smartego naše služby kurzy

Business English

Kurz Business English je pro ty, kteří potřebují používat angličtinu ve svém zaměstnání nebo podnikání, a to v jakémkoliv oboru. Pomůžeme vám vypilovat vaši obchodní komunikaci, ale i odborné znalosti v angličtině. Kurz je dostupný po dohodě ve všech úrovních pokročilosti, formou individuální a skupinovou. Máme k dispozici rodilého mluvčího, ale i českého lektora.

Cena:

Dle dohody a formy kurzu.

smartego Vaše moje image vzhled první dojem makeup

Image

Protože si uvědomujeme, že vzhled je jeden z nejdůležitějších komunikačních nástrojů, poradíme vám s výběrem vhodného oblečení a make-upu.

Cena:

Na základě Vašich potřeb dle dohody.

Personální audit

Personální audit je komplexní, zcela nezávislé, objektivní posouzení zaměstnanecké agendy vaší firmy, tedy zhodnocení struktury, vytíženosti, efektivity, komunikačních toků, spokojenosti, odbornosti, firemní kultury a image společnosti. Navrhneme konkrétní kroky, které zdokonalí váš tým a zvýší jeho i vaši spokojenost.

Cena:

Na základě Vašich potřeb dle dohody. 

smartego busines english byznys

Obchodní audit

Obchodní audit je komplexní, systematické, zcela nezávislé a objektivní posouzení obchodní agendy firmy.  Zahrnuje důkladnou analýzu obchodních procesů, strategií a složení obchodního týmu vaší firmy nebo společnosti.

Cena:

Na základě Vašich potřeb dle dohody.

Dětské workshopy

Dětské workshopy pořádáme pro děti základních a středních škol. Zaměřujeme  se na témata finanční gramotnosti a zvládání emocí, nastavení cílů, využití potenciálu a silných stránek. 

Na workshopech se děti vtipnou formou dozví, jak funguje mozek a emoce, v praktické části si, s naší pomocí, přijdou na silné a slabé stránky, nastaví krátkodobé i dlouhodobé cíle, vize a kroky. Uvědomí si překážky, které je na jejich cestě k nim potřeba zdolat. Děti dostanou praktické rady, jak se efektivně učit, využívat například velice účinné myšlenkové mapy, zvládat time management, nervozitu a stres u zkoušení, testů a prezentací a jak sebevědomě obstát v jakémkoliv kolektivu.

Aktuální workshopy

Cena:

V případě workshopu na míru dle dohody. Ceny aktuálních workshopů zde:

Aktuální workshopy