Kurzy

 

Jak vypadají naše kurzy:
Dle obsahu školení probíhají kurzy 1-2 dny s omezeným počtem účastníků tak, abychom se všem mohli věnovat individuálně.
Naši klienti odchází z našich kurzů obohaceni hlavně praktickými dovednostmi, které jim pomůžou v obchodním a komunikačním světě pracovat s radostí, efektivně a s lehkostí. To vše díky tomu, že se na kurzech maximálně zaměřujeme na praktický trénink, který probíhá zábavnou formou. Všichni účastníci kurzu jsou vždy aktivní součástí školení. Teorie tvoří pouze rámcovou osnovu daného kurzu.

Naše aktuální kurzy naleznete ZDE

Místo konání kurzů:
Kurzy probíhají v našich prostorách v Brně-Líšni na ulici Bednaříkove 1a, které jsou přímo u zastávky MHD a v bezprostřední blízkosti několika parkovišť. Mapa zde.
V případě potřeby nebo zájmu našich klientů jsme připraveni naše kurzy realizovat ve vlastních prostorách klienta s individuální cenovou kalkulací, které šetří čas a náklady na dojíždění a případné ubytování účastníků kurzu.

Kapacita kurzů:
Kapacita kurzu je v našich prostorách 6 účastníků.

V případě kurzů uskutečněných v prostorách klienta je kapacita dle dohody a potřeb.

Dress Code:
Pokud nebude obsah školení přímo vyžadovat dress code, a to se vždy dozvíte předem, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře.

Občerstvení:
Abyste se cítili dobře, po celou dobu školení je k dispozici káva, čaj, voda, sušenky,….

Pokud je v ceně školení oběd, zajistíme ho pro vás v nedaleké restauraci. Sami si vyberete z denní nabídky.

Cena:
Dle typu a délky kurzu 3.000,-Kč až 6.000,-kč za osobu/den.

Workshopy

Workshopy jsou intenzivní obsahové celky zaměřené na praktickou část a aktivní zapojení účastníků, které realizujeme na základě předchozí individuální domluvy.

Dress Code:
Pokud nebude obsah worshopu přímo vyžadovat dress code, a to se vždy dozvíte předem, přijďte v tom, v čem se cítíte dobře.

Cena:
Dle typu a délky workshopu 3.000,-Kč až 6.000,-kč za osobu/den.

smartego brno v brně kurzy koučink couching

Koučink

Na základě individuální dohody a vašich potřeb s vámi strávíme váš pracovní den, v průběhu něhož vám budeme dávat okamžitou cennou zpětnou vazbu, díky které vám zvýšíme uvědomění v dané situaci tak, byste byli schopni hledat nové možné úhly pohledu a možné cesty k naplnění vašeho vysněného cíle.
Koučink pomáhá výrazně zlepšit prodejní výsledky, plně využívat vlastní potenciál, odstraňovat bariéry, nalézt rovnováhu mezi profesním a osobním životem a odvahu a cestu k provedení změny. Záleží jen na vás, co je vaším cílem.

Cena:

1.800,- Kč za hodinu/osoba
Pro účastníky našich kurzů sleva 10%.

smartego mystery shopping kurz informace jak na to inkognito

Mystery shopping

Pokud se chcete na práci zaměstnanců a prezentaci vaší firmy podívat očima zákazníka, rádi pro vás uděláme mystery shopping, na který doporučujeme navázat kurzem či workshopem na míru, v němž se opřeme o data získaná v průzkumu.
Zpracujeme pro vás detailní závěrečnou zprávu i s následným doporučením.

Cena:

1.800,- Kč za hodinu/osoba

smartego kurzy angličtina business english

Business English

Kurz Business English je pro ty, kteří potřebují používat angličtinu ve svém zaměstnání nebo podnikání, a to v jakémkoliv oboru. Pomůžeme vám vypilovat vaši obchodní komunikaci, ale i odborné znalosti v angličtině. Kurz je dostupný po dohodě ve všech úrovních pokročilosti, formou individuální a skupinovou. Máme k dispozici rodilého mluvčího, ale i českého lektora.

Cena:

dle dohody a formy kurzu

smartego Vaše moje image vzhled první dojem makeup

Image

Protože si uvědomujeme, že vzhled je jeden z nejdůležitějších komunikačních nástrojů, poradíme vám s výběrem vhodného oblečení a make-upu.

Cena:

1.800,- Kč za hodinu/osoba

Personální audit

Pomocí personálního auditu odhalíme žábu na prameni,  která brání v rozvoji vaší firmy.

Cena:

dle dohody 

scroll up smartego kurty koučink semináře zemková dohnalová brno